( Inzercia,  0)

Podľa štatistík sú zamestnanci produktívni len 60 % času. Môžete to zmeniť

Aby spoločnosť dosiahla očakávaný zisk, potrebuje okrem dobrého nápadu aj produktívnych zamestnancov. Väčšina štúdií však ukazuje, že zamestnanci sú produktívni len 60 % svojho pracovného času. Ak to chcete zmeniť, mali by ste svoju prevádzku vybaviť kvalitnou technikou.

Správna manipulačná technika môže zefektívniť pracovný proces o niekoľko desiatok percent, o čom sa ale najviac a najlepšie presvedčíte v praxi.

Výber správneho vysokozdvižného vozíka je základ úspechu

Kvalitné vysokozdvižné vozíky sa používajú na manipuláciu s ťažkými predmetmi a skladovanie hlavne vo výrobnom priemysle. Sú vyvážené a poháňané batériou alebo motorom. Vozík je vpredu vybavený hydraulickým stožiarom, ktorý má niekoľko vidlíc. Takéto vozíky jazdia na troch alebo štyroch kolesách a sú riadené zadnými kolesami.

Výber správneho vysokozdvižného vozíka je dôležitý pre vaše podnikanie, pretože ovplyvňuje prevádzkové náklady, produktivitu a riadenie zásob. Existuje široká škála vysokozdvižných vozíkov, každý model je však určený pre špecifickú prácu.

Podľa štatistík sú zamestnanci produktívni len 60 % času. Môžete to zmeniť

Prečo uprednostniť elektrický pohon vysokozdvižného vozíka?

Pre správny výber tohto multifunkčného zariadenia sú najdôležitejšími kritériami nosnosť, výška zdvihu, motor, zloženie pneumatík a ergonómia obsluhy. Typ hnacej jednotky však rozhoduje asi najviac. A my sa pozrieme na tú, ktorou je elektrická energia.

Elektrický vysokozdvižný vozík sa používa najmä v interiéri. Je šetrnejší k životnému prostrediu, pretože neprodukuje žiadne emisie. V dôsledku toho sa prednostne používa v interiéri, v ktorom nie je potrebné vetranie.

Na základe toho, že nepotrebuje nádrž na palivo, je kompaktnejší, a preto sa s ním aj ľahšie manipuluje. Batéria a jednotlivé náhradné diely sa dajú ľahko vymeniť, rovnako komfortná je aj údržba elektrického vysokozdvižného vozíka.

No a najdôležitejšie na záver asi je, že táto manipulačná technika nie je hlučná, pretože nedochádza k spaľovaniu.

Opäť vám ale musíme pripomenúť, že prax je najlepšie riešenie, ako si všetky tieto tvrdenia overiť. Tak smelo do výberu vhodného modelu.


Zdroje a literatúra

  • Zdroj obrázkov:
    1. lassedesignen/Shutterstock.com
    2. Roman Zaiets/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.