( Inzercia, )

GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

GTS bude pre Penzias uzatvárať zmluvy o správe informačných technológií v administratívnych budovách v strednej a východnej Európe a budovať virtuálne privátne dátové siete prepájajúce viaceré mestá v troch krajinách regiónu – v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku.

Sieť VPN bude využívať tritisíc firemných užívateľov, a to hlavne nájomcovia administratívnych priestorov v správe spoločnosti Penzias. GTS tiež vytvorí prepojenie SIP Trunk, ktoré sa bude využívať na hlasové hovory v Poľsku, v Maďarsku a v Rumunsku.

„Na spoluprácu s Penzias sa už veľmi tešíme. Ako jediný operátor v regióne môžeme využiť našu vlastnú infraštruktúru v Poľsku, v Rumunsku i v Maďarsku a poskytnúť tak bezpečné a vysokokvalitné služby. Dúfame, že toto je len začiatok našej spolupráce v rámci regiónu, ” uviedol Piotr Sieluk, generálny riaditeľ GTS Poľsko.

”GTS bol jediný subjekt, ktorý nám bol schopný poskytnúť komplexné služby vo všetkých troch krajinách strednej a východnej Európy, v ktorých aktuálne pôsobíme. Finálna voľba pre výber GTS vyplynula na základe ich predloženej ponuky nákladovo efektívneho riešenia, postaveného na využití flexibilnej ethernetovej technológie,” uviedol Randy Williamson, Penzias.

S cieľom poskytnúť najvyššiu úroveň bezpečnosti sú všetky služby spoločnosti GTS v rámci projektu vybavené dodatočným zálohovaním. Prístup do internetu bude poskytovaný prostredníctvom prístupového bodu, ktorý je umiestnený v modernom data centre GTS v Piaseczno.


Komentár sa zobrazí až po schválení.