( Inzercia,  6)

Firemné akcie patria zvyčajne medzi dôležité podujatia, ktorých hlavným cieľom je upevniť vzťahy medzi pracovníkmi a nadriadenými, medzi spoločníkmi, aj novými potenciálnymi klientmi. Každá firemná akcia musí prebiehať bez najmenšieho problému a práve takúto akciu môžete zorganizovať v Kursalone.

Firemné akcie v Kursalone možno zorganizovať v priestoroch reštaurácie, salónika, alebo aj v koncertnej sieni – to v prípade, ak má prísť väčší počet hostí. Všetky tieto priestory sú elegantné, preto ak hľadáte reprezentatívny priestor, v ktorom by ste svoju firemnú akciu mohli zorganizovať, neváhajte a navštívte Kursalon.

Firemné akcie prebiehajú vždy bez komplikácií. Ak máte z organizácie takejto firemnej oslavy strach, zverte ju do rúk profesionálom. Catering v Kursalone je pri organizovaní firemných akcií najlepší – o nič sa nemusíte starať, o všetko sa postarajú zamestnanci Kursalonu, ktorí majú s organizáciou firemných podujatí skúsenosti.


Ekonomická poradňa

 1. Emil Pánik

  Aký je hlavný cieľ firemných akcií?

 2. Roman Droppa

  Hlavným cieľom je upevniť vzťahy medzi zamestnancami, nadriadenými, spoločníkmi a potenciálnymi klientmi.

 3. Martin

  Sú vysoké náklady na organizáciu firemných akcií oprávnené?

 4. Dominik Petho

  Akcie môžu priniesť významné výhody pre firemnú kultúru a vzťahy, čo môže ospravedlniť investíciu.

 5. Igor Minárik

  Je zameranie sa na luxusné prostredie pre firemné akcie neetické?

 6. Samuel Chajdak

  To závisí od firemnej filozofie a cieľov akcie. Luxus môže byť oprávnený, ak podporuje ciele spoločnosti a zvyšuje jej hodnotu.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.