( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Milí naši!

Najprv sa vám musíme poďakovať za to, že píšete. Ešte nikdy sme nedostali toľko príspevkov, ako teraz. Zo všetkých najviac sa snažila banda z 2.B. Naozaj nás to veľmi teší. A to nám pomohlo v krátkom čase vydať ďalšie NOA. A ešte ich pár bude, to vám sľubujeme. Zatiaľ sme za korunu, nevieme dokedy to vydrží. Ako sa hovorí: Za málo peňazí veľa čítania. Zostávame s pozdravom a poďakovaním.

18.2. sa v Prešove konalo regionálne kolo súťaže Za krásu slova. Tejto súťaže sa zúčastnili M. Imrová 3.B a XX. Martina Imrová získala v tvrdej konkurencii druhé miesto. Blahoželáme!

Svoje príspevky, požiadavky, pripomienky a námietky adresujte v akejkoľvek forme šéfovi alebo zástupcovi z 3.B.

(uvedení tu dole)

A čo bude v ďalšom čísle? Nechajte sa prekvapiť! Poskytneme vám aktuálne informácie o storočnici (kedy a koľko voľna budete mať), akciách, ktoré sa budú konať pri tejto príležitosti. Ďalej sa budeme snažiť zistiť čo-to o INTERNETE na škole, kedy už konečne budete môcť „surfovať“, prinesieme nové reportáže (možno bude aj ďalší diel Denníka), správičky, rozvinieme naše doterajšie rubriky a hlavne prinesieme veľa zábavy. Tak píšte.

Píšte nám svoje zážitky zo školskej lavice, básne alebo aj niečo náročnejšie, napríklad výroky vášho profesora v slabej chvíľke či pred burácajúcim smiechom triedy. Na vaše čitateľne napísané diela sa už teraz tešíme.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.