( Inzercia,  0)

Už o pár dní sa zmeníte z manažéra na lídra – najlepší svetový biznis expert Brian Tracy príde na Slovensko!

**Jeden človek, 6 kontinentov, 55 krajín, 1000 spolupracujúcich spoločností, 4000 vystúpení, viac ako 5 000 000 vyškolených osobností – to je v číslach jeden z najuznávanejších svetových korporátnych trénerov. Brian Tracy totiž manažérov pretvára na úspešných lídrov. Líderstvo je jeden z rozhodujúcich faktorov, ktorý predurčuje úspech v podnikaní.

Príležitosť osvojiť si mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy majú vôbec po prvýkrát aj slovenskí manažéri. Už o týždeň – 25. novembra 2010 Brian Tracy vystúpi v Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“ Nijaké abstraktné koncepty, nijaké akademické teórie – osvojte si účinné pravidlá, konkrétne tipy a usmernenia od autora svetovo najpredávanejšieho programu time-managementu.**

Pozor – najnovší program Briana Tracyho bude mať na Slovensku svetovú premiéru! Účastníci bratislavského seminára budú vôbec prví, ktorí budú mať možnosť spoznať pravidlá úspešného riadenia firmy, vychádzajúce z najaktuálnejších poznatkov a vývoja vo svete.

Kto je Brian Tracy? Brian Tracy je vo svete považovaný za významného odborníka, ktorý sa viac ako 40 rokov venuje rozvoju ľudských zdrojov a rozvoju osobnej efektivity. Na jeho seminároch sa každoročne zúčastňujú státisíce ľudí. Pomáha vedúcim predstaviteľom svetových korporácií ako IBM, Ford, Hewlett Packard, Pepsi, Siemens a mnohým ďalším. Je zakladateľom Brian Tracy University, najväčšieho online vzdelávacieho centra určeného pre náročných podnikateľov, ktoré pôsobí v 32 krajinách. Vytvoril viac ako 500 školiacich programov, čo sa mu podarilo ako jedinému školiteľovi v histórii a prostredníctvom ktorých pokrýva celé spektrum ľudskej aj podnikovej výkonnosti. Je autorom 49 kníh, ktoré boli preložené do 36 jazykov a predávajú sa v 52 krajinách sveta.

Brian Tracy na Slovensku Po prvýkrát na Slovensku Brian Tracy predstaví svoj program vyvinutý na základe 30 ročných skúsenosti získaných v rámci konzultácii s TOP manažmentom svetových spoločností. Seminár „Umenie výnimočného vodcu“ účastníkom ponúka konkrétne stratégie:

ako určiť najvhodnejší štýl vedenia pre každú situáciu,

ako správne motivovať a nastavovať obchodné ciele a úlohy,

ako si vybrať a udržať najlepších ľudí,

ako nájsť lukratívne príležitosti a prosperovať aj v nepriaznivých časoch,

ako efektívne pracovať s vlastným časom,

  • ďalšie osvedčené zásady vedenia firmy.

Kedy a kde: Celodenný seminár „Umenie výnimočného vodcu“ sa uskutoční dňa 25.11.2010 v Aule Ekonomickej univerzity na Dolnozemskej ceste 1 v Bratislave. Vstupenky sú v predaji na www.tajomstvo-uspechu.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie.

Kontakt pre médiá: Michal Kováč – Smart Thinkin´Office s.r.o. Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava +421 907 818 615

Organizátor: Hlavným organizátorom podujatia je spoločnosť Smart Thinkin´Office, za ktorou stoja hlavne dve mená – Michal Kováč a Andrej Prázdnovský. Podnikatelia, ktorí sa dlhodobo venujú problematike osobného rozvoja, motivácie a coachingu. Vďaka nim mali stovky slovenských, ale aj zahraničných účastníkov možnosť spoznať Pravidlá úspechu Jacka Canfielda, špičkového motivátora, spoluautora bestselleru Slepačia polievka pre dušu. Ich vízia a cieľ je pre Slovensko získať najzvučnejšie mená tejto oblasti a umožniť tak aj nášmu publiku zoznámiť sa s tematikou osobného a profesionálneho rozvoja a dosiahnuť tak splnenie svojich cieľov.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.