( Miki,  0)

Apartmány v Starom Smokovci

Starý Smokovec a jeho okolie sú jedným z najnavštevovanejších miest vo Vysokých Tatrách. Ak plánujete pobyt v tejto oblasti, môžete si vybrať z množstva apartmánových domov, ktoré ponúkajú pohodlné ubytovanie s výhľadom na Tatry. V Starom Smokovci nájdete množstvo apartmánových domov, ktoré ponúkajú rôzne možnosti ubytovania pre turistov. Niektoré z nich sa nachádzajú v blízkosti centra mesta, zatiaľ čo iné sa nachádzajú v horskom prostredí a ponúkajú výhľady na Tatry.

Apartmánové domy v Starom Smokovci sú rôzne vybavené, od štandardných apartmánov s jednou alebo dvoma izbami a kuchyňou až po luxusné apartmány s vlastným wellness a vyhrievaným bazénom. Väčšina apartmánových domov ponúka aj parkovanie, ktoré je zvyčajne zahrnuté v cene ubytovania.

Okolie Starého Smokovca

Okolie Starého Smokovca je plné turistických atrakcií a aktivít pre návštevníkov. Medzi tie najpopulárnejšie patria:

  • Tatranská Lomnica – najväčšie lyžiarske stredisko v Tatrách, ktoré ponúka širokú škálu zimných aj letných aktivít.
  • Téryho chata – horská chata v nadmorskej výške 2015 metrov, ktorá sa nachádza na konci Doliny Zeleného plesa. Chata je ideálnym miestom pre turistov, ktorí si chcú vychutnať krasu Tatier.
  • Hrebienok – turistické stredisko, ktoré sa nachádza v nadmorskej výške 1285 metrov. Odtiaľ sa dá pokračovať peši ďalej do Tatier.
  • Skalnaté pleso – jedno z najznámejších horských jazier v Tatrách, ktoré sa nachádza v nadmorskej výške 1751 metrov. Je obľúbeným miestom pre turistov, ktorí sem prichádzajú za jeho krásou a výhľadmi na okolité hory.

Apartmány Hrebienok sú jednou z najlepších možností v Starom Smokovci. Nachádzajú sa v centre mestečka, iba niekoľko krokov od vlakovej stanice. Apartmány sú moderne zariadené a vybavené všetkým potrebným, aby sa hostia cítili pohodlne. K dispozícii sú apartmány pre 2 až 6 hostí. Každý apartmán má plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu, TV a WiFi pripojenie.

Starý Smokovec má aj množstvo reštaurácií, barov a obchodov, takže hostia nebudú mať problém s nájdením miesta na jedlo alebo nákupy.

Ak hľadáte ubytovanie v Starom Smokovci, apartmány sú vynikajúcou voľbou. Apartmány Hrebienok sú jednou z najlepších možností v oblasti. Okrem toho, že ponúkajú moderné a dobre zariadené apartmány, sú tiež výbornou polohou na objavovanie Vysokých Tatier a okolia. Upratovanie je zabezpečené na profesionálnej úrovni a k dispozícii je množstvo doplnkových služieb.

Autor: Miki

Tento príspevok bol vytvorený 18.4.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Miki.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.