( Marek,  0)

Nie je žiadnym tajomstvom, že obal komunikuje so zákazníkmi ešte predtým, než sa dostanú k výrobku vo vnútri. A to môžete využiť.

V obaloch sa skrýva potenciál a príležitosť nadviazať kontakt so zákazníkmi. Keď pridáte presvedčivý reklamný slogan, môže pomôcť budovať vašu značku.

Čo je kľúčom k úspešnému baleniu v dnešnom svete? Môžu to byť obaly na zákazku – krabice, obálky, tašky… Hlavnú rolu v tom všetkom však hrá minimalizmus a čistý dizajn. Jasné farby v spojení s originálnym textom. Poďte sa pozrieť na pár inšpiratívnych príkladov sloganov, vďaka ktorým budú vaše obaly originálne.

Inšpirujte sa českou značkou Pura Vida, ktorá šije pestrofarebné funkčné oblečenie. Ich  lepiace pásky sú plné nezabudnuteľných sloganov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že obal komunikuje so zákazníkmi ešte predtým, než sa dostanú k výrobku vo vnútri. A to môžete využiť.

Nie je žiadnym tajomstvom, že obal komunikuje so zákazníkmi ešte predtým, než sa dostanú k výrobku vo vnútri. A to môžete využiť.

Česká značka prírodnej kozmetiky Venira vsádza na jednoduchosť a osobný prístup.

Na osobnú kartu vsádza aj výrobca bicyklov Jaegher. Na svojich škatuliach necháva priestor na doplnenie mena zákazníka. Spojenie osobného prístupu s motivačným sloganom typu „Vážený pán Fabian, Váš Jaegher je pripravený na jazdu. Naskočte a užite si cestu!“ funguje jednoducho skvelo.

Milovníci kávy určite ocenia tento slogan – „Káva je to, v čo veríme.“

 

Vezie sa vaša spoločnosť na zelenej vlne? Tu je niekoľko príkladov, ako to dať svetu najavo.

Slogan spoločnosti Rohlík.cz „Príroda ma žerie“ je jednoducho božský. Svoje pečivo balí do plne kompostovateľných vrecúšok z kukuričného škrobu. Nielenže udržujú potraviny čerstvé, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu. Dokonca poskytujú tipy, čo s vreckom po použití robiť.

Tu sú ďalšie slogany zamerané na udržateľnosť pre vašu inšpiráciu:

  • „Neexistuje žiadna planéta B.“
  • „Dobré pre planétu, dobré pre vás.“
  • „Lepší svet začína tu.“

Pokiaľ si nie ste istí, ako vytvoriť vlastný slogan, tu je niekoľko tipov, ktoré vám s tým pomôžu:

  • Vyhnite sa klišé.
  • Zachovajte jednoduchosť a pravdivosť. 🙂
  • Zlaďte tón s ostatnými textymi, aby ste zachovali konzistenciu značky.
  • Prepojte text na obale s produktom vo vnútri.
  • Predstavte si svojich zákazníkov a píšte pre nich.

Toto bola len ochutnávka. Existujú tisíce sloganov, ale nechceme vás zahltiť. Veríme, že vás tento výber inšpiruje k vytvoreniu vlastného sloganu, ktorý si zákazníkov získa.

Autor: Marek

Tento príspevok bol vytvorený 9.10.2023. Pozrite si ďalšie príspevky autora Marek.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.