( Miki,  0)

Založenie SRO a podnikanie v zahraničí

Kúpte si hotovú ready made spoločnosť s ručením obmedzeným a začnite ihneď podnikať. Podnikať v zahraničí, napr v EU, alebo na Slovensku. Už nemusíte čakať na založenie spoločnosti, jej registráciu k dani z pridanej hodnoty, dani z príjmov a ďalšie zdĺhavé procesy, ktoré Vás budú stáť mnoho úsilia, energie a nervov.

Nákup ready made sro

Funguje to tak, že pri nákupe ready made sro prevádzajúca firma uskutoční potrebné zmeny, ako je zmena konateľa/konateľov, obchodného mena, sídla spoločnosti. Na základe zmluvy o prevode 100 % obchodného podielu a zápisnice z valného zhromaždenia sa stávate novým majiteľom spoločnosti, ako aj jej konateľom, čiže ju vlastníte a môžete za ňu okamžite konať.

Umiestnenie sídla spoločnosti je na Vás. Môžete mať klasické sídlo spoločnosti, ktoré je „u Vás doma“ alebo vo Vašej kancelárii. Na Slovensku ale môžete využívať aj virtuálne sídlo. Na adrese tohto sídla nesedíte každý deň avšak danú adresu máte zapísanú v Obchodnom a Živnostenskom registri a v prípade potreby sú Vám vždy k dispozícii zasadacie priestory. Využitím služby virtuálneho sídla znížite náklady na prenájom kancelárie až desaťnásobne a zároveň budete sídliť v reprezentatívnych priestoroch.

Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo využijete aj v prípade, ak trávite mnoho svojho pracovného času cestovaním. Nezabudnite sa však na Vašich cestách poistiť. Cestovné poistenie je nutnou súčasťou každej cesty, či pracovného pobytu v zahraničí alebo doma. Pracovná cesta sa môže poriadne predražiť, ak sa niečo prihodí Vašej batožine alebo ak spôsobíte škodu tretej osobe, nehovoriac o výdavkoch na lekárske ošetrenie alebo starostlivosť o Vašu osobu alebo Vašich blízkych.

Obchodujete s Nemecky hovoriacimi krajinami? Nemecký jazyk je jeden z najrozšírenejších jazykov v Európskej únii. Je hlavnýmjazykom pre skoro 100 miliónov Európanov. Odborný preklad do nemčiny, preklad s revíziou, korektúru prekladu, úradný preklad a tlmočnícke služby podľa Vašich požiadaviek Vám zaistí spoločnosť Lexman.

Autor: Miki

Tento príspevok bol vytvorený 22.4.2012 a aktualizovaný 19.9.2022. Pozrite si ďalšie príspevky autora Miki.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.