( Inzercia,  0)

Počuli ste už o online pôžičke, ktorá je rovnako výhodná ako pôžička z banky? Presne taká je pôžička od spoločnosti Quatro, ktorá je členom VUB – Intesa Sanpaolo.

Ak sa klient rozhodne požiadať o pôžičku z banky musí si pripraviť potrebné doklady a následne ísť do banky požiadať o pôžičku. Bežne sa pritom stáva, že človek v banke strávi aj niekoľko hodín. Na rozdiel od bežných bankových pôžičiek je vybavenie Quatro pôžičky úplne jednoduché. Klient, ktorý sa rozhodne požiadať o pôžičku ju vybaví z pohodlia svojho domova, stačí len kliknúť na stránku quatropozicky.sk, následne si vybrať výšku pôžičky a dobu počas ktorej chce pôžičku splácať. Následne vyplní krátky kontaktný formulár a už len čaká na schválenie. Po navolení si výšky požičanej sumy a doby splácania hneď vidíte aká úroková sadzba Vám bola pridelená, a aj to aká bude celková výška pôžičky vrátane úrokov za dané obdobie. Maximálna výška pôžičky pritom predstavuje sumu 5.000 €.

Pôžičku od Quatro je možén vybaviť rýchlo a jednoducho. Po schválení Vám je pôžička odoslaná do 24 hodín na Váš účet a následne môžete peniaze začať používať. Pritom záleží len od Vás na čo peniaze použijete, pretože pôžička od Quatro je určená na čokoľvek. A aké ďalšie výhody Quatro pôžička prináša? Je to pôžička, ktorá každému klientovi vráti 5% z ceny nákupu.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.