( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Odkedy sa Vám naposledy prihovorili tieto stránky, prešli už tri ročné obdobia a nebyť tej dlhej zimy, prešli by aj štyri. Naozaj sa veľa zmenilo. Zimatrikulovali sme prvákov, tretiaci sa zapraxovali, štvrtáci dostali stužky zelenééé, potešili nás chrípkové a iné prázdniny, menej už výpisy z vysvedčenia, cez mnohé útrapy sme sa dostali do tretieho štvrťroka, prišli matury, len NOA nie a nie vyjsť. A prečo?

Nuž preto, že bývalá redakčná rada chcela vydať ešte jedno novembrové číslo a „vydáva ho dodnes“. Naozaj nič v zlom.

Teraz už sme tu my. Noví. Ešte stále sa nič nemení. Aj oni boli minulý rok takí. My sa však už máme od koho učiť. A ktože to tu ešte prednedávnom vládol? Šéfredaktorom bol skúsený Roland Kyška, zástupcami Peter Košuth, Karol Horský a Toče (on tu je ešte stále). Týmto patrí naša vďaka. A teraz k nám. Vychádzali sme z faktov, že NOA má predovšetkým informovať nevedomých študentov o dianí na škole a tým zvyšovať všeobecnú vzdelanosť. V rukách máme zbraň, ktorou môžme ovplyvniť verejnú mienku. Plne si to uvedomujeme a budeme sa snažiť nezneužiť ju. Chceme byť aj akýmsi nástrojom ŠR (rozumej Študentskej Rady), chceme udržovať družbu aj s vedením školy.

Chceme aby sa splnilo všetko, čo chceme. Veríme, že sa pridáte do našich radov a pristaviate kúsok múru k už načatej stavbe.

Toče, Kristián Németh, Robert Thíry

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.