( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Prázdniny, čas leňošenia, prvých lások či sklamaní, ten 10 mesiacov túžobne očakávaný čas, keď na dva mesiace dáme pokoj škole (či skôr ona nám), je nenávratne preč. Pre niektorých boli tieto prázdniny tie posledné, a preto dúfam, že ich prežili naplno, hoci počasie nebolo práve také, aké by sme si na prázdniny priali. Na pár dní síce slniečko pošteklilo svojimi lúčmi okolie, ale takmer celé prázdniny sa niesli v znamení dažďa. No myslím, že aj napriek tomu boli neopakovateľné. Pre mnohých boli možno tými najkrajšími v živote, veď šťastie nezávisí od počasia, no nie?

Teraz už však nastal ten čas, keď treba všetko nechať bokom a naplno zmobilizovať všetky svoje sily, aby sme sa mohli s chuťou pustiť do práce (alebo boja so školou).

Všetkým Vám prajem, aby ste tento rok prežili šťastne. Našim štvrtákom budeme držať palce, aby im vstup do života vyšiel podľa ich predstáv a prvákom želám, aby sa tu čo najskôr udomácnili a začali žialiť za ZŠ.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.