( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Do smútočného pochodu vyše tisícky študentov istej nemenovanej školy padajú kvapky. Nie tie Berešove, ale dažďové. Padajú ticho, bez zbytočného tresku rovno nám pod nohy. Teda pod nevládne končatiny, ktoré sa „pľontajú“ smerom k istej nemenovanej budove na istej nemenovanej ulici.

Vo vestibule stretávame niekoľkých ľudí. Istá nemenovaná Dolores z istej nemenovanej skupiny Cranberries spievala, že Zooo…Zombiééé. A fakt. A rovnako istá nemenovaná formácia Prodigy kedysi spievala, že …woodoo people. A fakt.

Na chodbách stretávame ešte niekoľkých pobehujúcich mŕtvoliek – šmolkov zo Scatlandu. Koktajú totiž čosi o okrajoch. Tri centimetre zľava, štyri sprava. Dvojitý rittberger. Otočka doľava. Asdf a jklô. Typické príznaky oakademijčenia.

Pravdupovediac, na tomto mieste mala reportáž pokračovať opismi situácie v prvý deň na istej nemenovanej škole. Ale žiaľ po všetkých tých šokových momentoch v spomínaný dátum sme si prestali všímať okolie. Sledovali sme iba našu milú pani sekretárku, ktorá odušu razítkovala potvrdenia a neznámu pani X.Y., ktorá pripravovala mesačníky.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.