( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

V takýchto rámčekoch Vám, milí čitatelia, predstavíme práve fungujúcu študentskú radu, ktorá bdie nad tým, aby VY ste mohli v škole „pokojne spávať“.

Predsedníčka študentskej rady, slečna Zuzana Szabóová a jej kolegyňa podpredsedníčka slečna Paula Dunajská sú na čele všetkého diania v študentskom živote školy. Mnohí ich ani nevidíme za tými všetkými imatrikuláciami, diskotékami a plesmi, rôznymi akciami, ale ony za tým naozaj sú.

Poznáme ich podľa toho, že sa naraz vyskytujú aj na troch miestach. Vybavujú všetko čo sa vybavovať dá. Iba za: „Vďaka“.

Á, ozaj, keby ste potrebovali dačo vybaviť, skočte za nimi…

Ďalšiu vážnu úlohu v študentskej rade hrajú metodičky pre kultúrnu činnosť Libuša Štrompfová a Lýdia Voronkovová a metodičky pre propagačnú činnosť Lucia Timková a Zuzana Stojkovičová. Tieto dievčatá sú v rade nováčikmi a so svojimi pomocníkmi(čkami) sa budú starať o kultúru (napr. divadlo pri OA, ktoré sa chystáme založiť už o niekoľko rokov), resp. propagáciu (že bude/nebude diskotéka, že bude/nebude imatrikulácia…). Nesmieme zabudnúť ani na výzdobu školy pri niektorých významných sviatkoch (Vianoce, 1. apríl). Do ich práce im prajeme veľa elánu.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.