( Inzercia,  0)

Coworking

Každý, kto pracuje z domu, pozná ten pocit, že sa mu do práce jednoducho nechce. Alebo si na prácu kvôli ostatným členom rodiny nemôžete nájsť dostatok času. Aj keď má život na voľnej nohe mnoho výhod, občas môžete naraziť napríklad na tieto problémy. Jednoduchým riešením je coworking. A nie len to. Obohatí vás aj v iných smeroch.

Prečo coworking?

Coworking je spôsob samostatnej práce v profesionálnom prostredí. Na rozdiel od práce doma alebo v prenajatej miestnosti tu zažijete jedinečnú pracovnú atmosféru, ktorá povzbudzuje ku kreativite. Na prvý dojem môže celý priestor pripomínať tradičný open space. Nepracujú tu však ľudia z jednej firmy. Svoje pracovné miesto si tu prenajímajú právnici, freelanceri, IT špecialisti, prekladatelia, copywriteri aj ľudia z iných profesií.

Výhody coworkingu

Pracovisko, ktoré si prenajmete, je vybavené kancelárskym nábytkom. Wifi s kvalitným signálom v celom priestore je samozrejmosťou. Ak si budete potrebovať oddýchnuť, načerpať nové nápady či len tak zrelaxovať, môžete si posedieť na terase alebo chill out zóne. Počas celého dňa tu nájdete otvorený bar s ponukou nápojov a občerstvenia.

Oproti prenájmu kancelárie má coworking v Bratislave aj finančnú výhodu. Za pracovné miesto zaplatíte oveľa menej. Prenajať si ho môžete presne podľa vašich potrieb už od jedného dňa. K dispozícii je tiež možnosť dlhodobého prenájmu pracovného stola, ktorý bude len váš, alebo samostatnej kancelárie.

Coworking pre tímy

Coworking oceníte aj vtedy, keď potrebujete spolupracovať na jednom projekte s viacerými nezávislými špecialistami alebo zorganizovať obchodné stretnutie. Pre takéto príležitosti je vhodný prenájom zasadačky.

Zasadacia miestnosť je vybavená flipchartom, dataprojektorom a plátnom. Na stretnutie si môžete objednať aj občerstvenie. Prenájom zasadačky v Bratislave je možný už od jednej hodiny. Ak budete potrebovať zorganizovať väčšie workshopy, môžete si prenajať prednáškovú miestnosť pre 200 ľudí. Pre menšie workshopy je k dispozícii miestnosť s kapacitou 50 ľudí.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.