( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Nezastaviteľne sa blíži čas leta, letných hier a pre niektorých aj doba slobody. Cítia, ako sa menia, naplní ich šťastie a radosť zo života. Po chladných zimných dňoch si väčšina z Vás vydýchne a pomyslí si: Konečne je zima preč.

Začína sa jar, kedy všetko ožíva. Naozaj majú jar aj leto svoje čará. No s letom sa blížia aj letné prázdniny, ktoré študenti tak ľúbia. Aspoň na dva mesiace si oddýchnu od učenia a školy. Niektorí pôjdu na dovolenky, budú sa prechádzať po slnečných plážach, iní budú v spoločnosti svojich priateľov hľadať úkryt pred pálivým slnkom v zatuchnutých baroch. Sú aj takí, ktorí využijú svoj voľný čas na to, aby si čo-to zarobili. A tí, ktorí prahnú po dobrodružstve, nech sa napríklad vydajú zdolať Gerlachovský štít, na ktorom ich horlivú krv na chvíľu schladí studený horský vzduch.

Recept na to, ako prežiť čo najlepšie svoje prázdniny neexistuje. Každý má svoj životný štýl. No asi nikto nebude trčať doma, ale vyjde si s partiou.

Všetci redaktori našich Novín Obchodnej Akadémie Vám prajú perfektné prázdniny. A nezabudnite sa zabávať!

Lucia Karapová, 1.B

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.