( Inzercia,  0)

Každým rokom je ponuka brigád nižšia a nižšia a práve to je dôvod, kvôli ktorému mladí ľudia odchádzajú do zahraničia. Ak sa rozhodnú pre zahraničnú letnú brigádu, tak rôzne ponuky si začínajú prezerať už počas zimných mesiacov. Nikdy netreba nič nechávať na náhodu a s hľadaním brigády je potrebné začať čo najskôr.

Na internete nájdete mnoho rôznych ponúk na zahraničné brigády, avšak je potrebné si dať pozor a nenaletieť podvodníkom. Najvhodnejšie je osloviť spoľahlivú pracovnú agentúru, ktorá sa personálnou činnosťou zaoberá už dlhšie obdobie a má pozitívne ohlasy.

Existuje však ešte stále mnoho študentov, ktorí sa rozhodnú odcestovať do zahraničia na vlastnú päsť – týmto spôsobom odpadnú poplatky za sprostredkovanie práce. Najlepšie je, ak má študent v zahraničí známeho, ktorý mu prácu pomôže nájsť a zároveň mu poradí v rôznych nepredvídaných situáciách. Medzi najvyhľadávanejšie môžeme zaradiť práce v reštauračných zariadeniach, v hoteloch, alebo baroch, na pozíciách čašníkov, hostesiek a barmanov.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.