( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

V minulom čísle sme uverejnili list našich spolužiačok-prváčok s podpisom Červené Karkulky a vyzvali sme Vás, aby ste sa, ak chcete, vyjadrili k tejto téme. Prekvapilo nás, koľko ohlasov od Vás prišlo. Tu sú dva listy, ktoré hádam hovoria za všetko. (Názory redakcie sa nemusia stotožňovať s názormi autorov listov. Kým sa aféra neuzavrie, pisatelia listov zostávajú v anonymite. K téme sa môžete vyjadriť aj budúci rok.)

LIST PRVÝ:

Som nestranná pozorovateľka a vyjadrujem sa k afére „Červené Karkulky“, ktorá bola uverejnená v minulom čísle. Keď som začala čítať článok, hneď som vedela, o koho ide. Veď ktorý vnímavý človek by ich nespoznal? To je jasné!

A súhlasím s kritikou toho dotyčného tzv. „Modelu roka“. Presná charakteristika. Za to, že sú starší, majú nosy hore? Asi zabudli, že na našej OA sú aj starší chalani ako oni a krajší! Takže asi nemajú doma zrkadlo, ak sú takí sebavedomí! A hlavne dotyčný. Oni si myslia, že môžu mať každú babu, na ktorú lusknú alebo žmurknú. Ale to je omyl! A veľký! Dajte si na nich pozor, baby! Asi potrebujú dostať studenú sprchu reality. A určite ju raz dostanú (ak ju ešte nedostali). Dúfam, že sa spoznali a aspoň trochu im to osvietilo ich príliš sebavedomé mozgy!

LIST DRUHÝ:

Píšem Vám ako vaša stála čitateľka. Čítala som minulé číslo a článok, ktorý napísali Červené Karkulky, ma veľmi nahneval. Ako môžu prváčky kritizovať tých tretiakov? Veď o nich nič nevedia. JA ich poznám veľmi dobre. Aj moje priateľky ich poznajú. Títo chlapci sú veľmi jemní a citliví. Nikdy by nedokázali nikomu ublížiť. Možno sú krásni, to je v poriadku, ale ja si na nich vážim najmä ich čestnosť a pravdovravnosť. Sú prosto super. Oni sa vysmievajú len takým, čo si to zaslúžia. Keď sú s nami, sú to úžasní gentlemani a všimla som si, že sú takí, aj keď s nami nie sú. Ja ich zbožňujem, ale to tam nepíšte. Tie dievčatá, čo to písali, sú hlúpe a myslia si o sebe veľa. A za tým si stojím.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.