( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Čosi krivká, žeby krivka?

Videli ste svoje rozvrhy? Ja ten svoj pre istotu dva razy. V pondelok desať hodín. V piatok osem. Ktosi z mojich spolupartajníkov zahlásil, že školu má síce rád, ale nie až tak.

Vybral som si demokraticky, Keď si tu mám odsedieť tých osem či desať hodín, nech. Chcel som to. A chceli sme to všetci. Zaráža ma však iný fakt.

Prečo nemáme na škole počítač so základmi psychológie. Aj ten najneschopnejší psychológ totiž vie, že výkonnostná krivka je na vrchole v stredu. V pondelok je nízko, v utorok stúpa, v stredu špička, vo štvrtok pokles a v piatok minimum.

Nič v zlom, ale viem si živo predstaviť, akí budeme ekonomicky výkonní v piatok na piatej a šiestej hodine, počas ktorých máme ekonomické cvičenia. A o čo sviežejší budeme na tej siedmej, keď nás čaká účtovníctvo.

Nech sa na mňa nikto nehnevá. Nikoho som sa nechcel dotknúť. (Božechráň, veď mám pred maturitou.) Ale v mojom rozvrhu čosi krivká. A mám pocit, že to nebude výkonnostná krivka.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.