( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Videl som Jacksona. Videl som ho. Videl som ho na vlastné dve oči + okuliare. Bol som od neho len takých 150 metrov. Bolo to úžasné. Michael spieval asi 2, 5 hodiny a na konci koncertu povedal: „I LOVE YOU“. Vtedy som už naozaj nevydržal. Baby výskali, omdlievali a ja som sa začal strašne smiať.

Nikdy som si nepripadal taký malý ako počas toho koncertu. Musel som stáť na špičkách, aby som videl aspoň jednu z dvoch obrazoviek, ktoré boli po boku pódia. Viete si predstaviť 130 000 ľudí? Ak nie, tak si z toho nič nerobte. Ani ja si to neviem predstaviť, hoci som tam bol.

Najväčšia sranda bola na konci koncertu, keď sme odchádzali. Ľudia postrácali množstvo vecí a ani jedna taška nebola tam, kde si ju jej majiteľ nechal. Ľudia sú hlúpi optimisti. Asi veria, že sa nekradne. Potom sme sa trochu potlačili (asi 45 minút) a konečne sme sa dostali von – mimo dav.

Bol to neuveriteľný zážitok. Vidieť hviezdu hviezd, hoci aj 150 metrov vzdialenú, rozpadávajúcu sa a z diaľky tak nevýraznú.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.