( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Nad touto otázkou sa zamysleli mnohí z nás, ktorí sme sa tak tešili na voľbu MISS a MISSÁKA Obchodnej akadémie. Ale prečo sa táto akcia spojená s diskotékou nekonala?

Nuž preto, lebo do posledného dňa si vstupenku v hodnote 40, – Sk zakúpilo len 45 ľudí. Je to veľmi smutné, že z 1050 študentov má len 45 záujem o aktivity, na ktorých museli organizátori tejto akcie toľko vybavovať, aby mala aj nejakú úroveň.

Dom umenia poskytuje vhodné priestory pre takéto akcie, ktoré však aj niečo stoja. Ak chceme byť realisti, tak pouvažujme, že za miestnosť, ktorá stojí 13 000 Sk, nemôže študentská rada zaplatiť, ak na lístkoch získala len 1 800 Sk.

Z vlastnej skúsenosti viem, ako je to s predajom lístkov, keď som v prváckych triedach nevedel predať ani jeden lístok. Všetci sa vyhovárali, že je streda, a na štvrtok je potrebné sa učiť.

Buďme však úprimní. Učili by ste sa v stredu o 20, 00 hod? Ja si myslím, že nie. Ďalšia výhovorka spočíva v tom, že lístky si zakúpite priamo na mieste pred začatím tejto akcie.

Lenže, kde je záruka, že prídete? Podľa konštatovania pp Ing. Danky GERENDOVEJ, by stačilo, že by sa tejto akcie zúčastnilo aspoň 200 našich študentov a 100 cudzích a akcia sa mohla uskutočniť.

Ale takto? Keby sa to uskutočnilo v piatok, prišli by ste? Nie!!! Zazneli by výhovorky, že cestujete, idete niekam na víkend a boli by sme tam, kde aj teraz sme.

A tak po tejto skúsenosti neverím, že sa nájde niekto, kto by sa na podobnú vec podujal. Dúfam však, že príprava na túto akciu nebola zbytočná. Náhradný termín sa plánuje na stredu, 27. júna, a keď dobre pôjde, uskutoční sa v jedálni školy. Víťazi získajú sľúbenú cenu, ktorou je plavba loďou do Viedne.

Aspoň aby sme vedeli, kto je ten „naj“, keď už študenti tejto školy záujem o podobné akcie nemajú.

Majstro Kristián

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.