( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

(kritika)

Samozrejme, tento článok neplatí pre všetkých tretiakov, len pre niektorých – vybraných, ktorí si o sebe veľa myslia a povyšujú sa. Myslia si, že sú niečím nadprirodzeným. Osobne ich však menovať nebudeme. Predstavte si, čo by to vyvolalo (veď čo vyvolalo už len samotné uverejnenie v tejto podobe), ale určite tí, čo si článok prečítajú, budú vedieť, o koho ide.

Bol obyčajný deň. Práve zazvonilo a pri šatniach stoja tretiaci. Jeden z nich sa volá … a myslí si, že predstavuje typ dokonalého a nádherného chalana. (A tiež si myslí, že tento článok asi nie je o ňom.) Ale to si iba myslí. Jemu by sa určite nepáčilo, keby si z neho niekto uťahoval, no on to má povolené.

Minule sa verejne začal vysmievať z jednej prváčky, presnejšie z jej štýlu oblečenia. Roztrúbil to po celej škole a samozrejme všetci naleteli jemu, veď je predsa starší. No nie?

Pred svoj podpis si vždy dáva titul, ktorý si udelil sám: Najkrajší muž vesmíru. No keď sa tým upevní jeho sebavedomie, prečo nie? Navštevuje iba vybrané kluby a bary (ktoré navštevujú aj iní z našej školy, on však o tom nevie). Chodí do posilňovne, dbá o dobrý vzhľad svojho zovňajška, jednoducho povedané, rastie z neho „MODEL ROKA“!

Tak čo, už si sa našiel ?

Červené Karkulky

Ak sa spomínaný mládenec alebo mládenci našli, NOA im ponúka možnosť vyjadriť sa k problému v tomto občasníku. Takisto privítame aj názory na aféru Červené Karkulky od nestranných pozorovateľov.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.