(Vrtulniky.sk,  4)

Databáza vrtuľníkov heliport.vrtulniky.skPred niekoľkými dňami obohatila slovenský internetový svet webová stránka Heliport.sk – prvá slovenská databáza vrtuľníkov. Záujemcov o tieto lietajúce stroje ponúka prehľad helikoptér vyrábaných v súčasnosti a historických helikoptér, ktoré ešte lietajú alebo už nelietajú. V databáze nájdete okrem vrtuľníkov aj gyroplány, vírniky, gyro-klzáky, konvertoplány, nekonvečné stroje VTOL a STOL či prop-coptery. Databázu vrtuľníkov Heliport.sk nájdete na adrese heliport.vrtulniky.sk. Heliport.sk je v súčasnosti v testovacej prevádzke, a obsah je priebežne dopĺňaný. Podľa autorov je v databáze v súčasnosti viac ako 800 helikoptér od viac ako 200 výrobcov. Prehľadne usporiadané helikoptéry nájdete v abecednom zozname helikoptér. Vyhľadávanie podľa konštruktérov umožňuje zoznam konštruktérov. Na vyhľadávanie po celom portáli môžete využiť aj fulltextový vyhľadávač.


Komentáre

 1. Begi

  Tie obrázky sú tam ale pekne prehádzané!

 2. Roman - Livien.org

  Databáze je to hezká a bohatá, ale kromě pár technických dat se člověk moc nedoví

 3. Heliport

  Ahoj, Roman, databázu stále budujem a ešte chvíľu budem. Každý deň pridávam nové vrtuľníky. Ak chceš, môžeš do komentárov na každej stránke o vrtuľníku napísať rozšírujúce informácie.
  Ďakujem všetkým za podporu.
  Marek

 4. Milan

  Konečne niečo ucelené pre heli-záujemcov.V tomto obore sú informácie roztrúsené na rôzných w-stránkach, hlavne s cudziny.Ja sa s tým zaoberam nejaký čas, hlavne o malé helikoptéry. Sám konštruujem malú helikoptéru jednomiestnú podobnú MOSQUITO / tá v zozname nie je/ a tak je pre mňa každá či už obrázková, technická, alebo písaná informácia dobrá. Poslal som Vám obr. ROTORWAY fotené v Afrike na výstave.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.