( Vrtulniky.sk,  8)

Dagmar v Ružinove: Spomienka na Mi-8 OM-TMT

Do redakcie nám chodia nové fotky a videá vrtuľníka OM-TMT Mi-8, ktorý pred týždňom havaroval na letisku Poprad. Fotky a videá vrtuľníka OM-TMT Dagmar pri leteckých prácach v Ružinove v Bratislave približne pred dvoma týždňami nám poslal Bc. Marek Fedor. Ak máte aj vy fotky tohoto vrtuľníka, alebo aj iných vrtuľníkov, neváhajte nám ich posielať. Fotky a videá nájdete v leteckom registri vrtuľníkov na stránke: vrtuľník Mi-8 OM-TMT.

Autor: Vrtulniky.sk

Tento príspevok bol vytvorený 14.8.2012 a aktualizovaný 3.7.2020. Pozrite si ďalšie príspevky autora Vrtulniky.sk.


Ekonomická poradňa

 1. Amparo Mcleod

  Do redakcie nám chodia nové fotky a videá vrtuľníka OM-TMT Mi-8, ktorý pred týždňom havaroval na letisku Poprad. Fotky a videá vrtuľníka OM-TMT Dagmar pri leteckých prácach v Ružinove v Bratislave približne pred dvoma týždňami nám poslal Bc. Marek Fedor. Ak máte aj vy fotky tohoto vrtuľníka, alebo aj iných vrtuľníkov, neváhajte nám ich posielať. Fotky a videá nájdete v leteckom registri vrtuľníkov na stránke: vrtuľník Mi-8 OM-TMT .

 2. Libor Adolf Pfeifer

  Sloužil jsem na něm 2 roky na letišti v Praze – Kbelích a dodnes mám ty nejlepší vzpomínky. Pro mne to byly absolutní bezporuchové jedničky !!!

 3. Cylla

  Čo predstavuje Mi-8 OM-TMT?

 4. Rostislav

  Mi-8 OM-TMT je vrtuľník, ktorý havaroval na letisku Poprad. Pred nehodou bol nasadený pri leteckých prácach v Ružinove.

 5. Aurel Suchy

  Aký vplyv mala nehoda Mi-8 OM-TMT na letectvo?

 6. Peter Cuj

  Článok konkrétne neopisuje vplyv nehody na letectvo, ale zmiňuje zasielanie fotiek a videí, čo naznačuje záujem a empatiu komunity.

 7. Adrian Straka

  Ako sa komunita a média zapojili do zdieľania informácií o Mi-8 OM-TMT?

 8. Agnesa Smrekova

  Komunita a média sa zapojili zasielaním a zverejňovaním fotiek a videí vrtuľníka, čo ukazuje na ich aktívny záujem o udalosť.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.