( Inzercia,  6)

Fio banka a RM SYSTÉM spúšťajú jesennú sériu vzdelávacích seminárov pre začínajucich alebo pokročilých investorov na kapitálových trhoch.

V rámci akcie, ktorá potrvá od októbra do polovice decembra 2010 bude organizovaných takmer 60 bezplatných seminárov.

Prvý kurz s názvvom Kapitálový trh ako alternatíva pre vaše úspory je zameraný pre začiatočníkov, ktorí nemajú s obchodovaním na burze žiadne skúsenosti.

Druhý typ kurzu Sprievodca začínajúceho investora je určený mierne pokročilým investorom, ktorí sa investovaniu na kapitálovom trhu venujú, ale stále nemajú dostatočné množstvo skúseností.

Posledný kurz s názvom Finančné deriváty a obchodovanie na úver je určený skúsenejším investorom, ktorí potrebujú rozšíriť obzory o nové investičné príležitosti.


Ekonomická poradňa

 1. Jakub Sarina

  Aké typy kurzov ponúka Fio banka v rámci jesennej školy investovania?

 2. Marian Spisiak

  Fio banka ponúka tri typy kurzov: kurz pre začiatočníkov o kapitálovom trhu, kurz pre mierne pokročilých investorov ako sprievodca a kurz o finančných derivátoch a obchodovaní na úver pre skúsenejších investorov.

 3. Jasmina

  Je efektívne ponúkať takéto vzdelávacie semináre bezplatne, berúc do úvahy náklady na ich organizáciu?

 4. Eday

  Ponúkanie bezplatných vzdelávacích seminárov môže byť dlhodobo efektívne, pretože zvyšuje povedomie o banke a jej službách, čím potenciálne pritiahne nových klientov a investorov, ktorí môžu v budúcnosti využiť platené služby banky.

 5. Samuel Kuchar

  Mohla by ponuka bezplatných vzdelávacích seminárov od Fio banky znevýhodniť iné finančné inštitúcie na trhu?

 6. Marcel Hodza

  Ponuka bezplatných vzdelávacích seminárov môže byť vnímaná ako konkurenčná výhoda, ktorá zvyšuje atraktivitu Fio banky oproti iným inštitúciám. Tento prístup môže vyvolať tlak na ostatné banky, aby poskytovali podobné alebo inovatívnejšie služby, čo môže viesť k zvýšeniu celkovej kvality a dostupnosti finančného vzdelávania na trhu.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.