( Robinson,  0)

Ako slovenskí investori pumpujú ICO Bitbotu, môže dosiahnuť 100-násobok

Spustenie ICO presale 2024 Bitbotu priťahuje značnú pozornosť kryptoinvestorov na Slovensku po tom, čo doteraz vyzbierali pozoruhodných 815 tisíc dolárov. Bitbot zavádza novú paradigmu v rýchlo rastúcom sektore obchodných botov na Telegramev hodnote viac ako 600 miliónov $ tým, že predstavuje prvého non-custodial obchodného bota s inštitucionálnym zabezpečením. 

Tento jedinečný, doteraz nevídaný nástroj stavia Bitbot do vlastnej ligy na trhu, ktorý je pripravený ovládnuť. Prečítajte si, prečo sú investori optimistickí, pokiaľ ide o vyhliadky spoločnosti Bitbot v roku 2024.

Bitbot uvádza novú paradigmu v oblasti obchodných botov na Telegrame

Trh s obchodnými botmi na Telegrame je jedným z najsľubnejších nových sektorov v rámci rozvíjajúceho sa kryptografického priemyslu. Podľa spoločnosti Dune Analytics prešiel cez tieto aplikácie objem obchodov v hodnote viac ako 8 miliárd $ a očakáva sa, že toto číslo v nasledujúcich rokoch len porastie.

Ale ako väčšina rodiacich sa odvetví, aj tu sa vyskytnú rastové bolesti. Niektoré z popredných protokolov v tomto sektore boli predmetom vysokoprofilových bezpečnostných incidentov. Napríklad Banana Gun a Unibot boli napriek svojej vedúcej pozícii na trhu predmetom rug pull, resp. hackerského útoku, čo jasne poukazuje na potrebu príchodu riešenia, ako je Bitbot.

Celá hodnotová ponuka spoločnosti Bitbot spočíva v tom, že je prvým riešením obchodného bota na Telegrame, ktoré nie je zneužiteľné. Vďaka tomu si používatelia vždy zachovávajú úplnú kontrolu nad svojimi aktívami, čím sa minimalizuje vystavenie problémom s kybernetickou bezpečnosťou.

Okrem toho Bitbot poskytuje používateľom bezkonkurenčnú výhodu na trhu vďaka svojim botom proti rug pull a proti MEV (Maximum Extractable Value). Tieto funkcie sú navrhnuté tak, aby chránili používateľov pred bezohľadnými, podvodnými tvorcami projektov, ktorí nechávajú investorov držať bezcenné aktíva, a škodlivými botmi, ktorí umelo pumpujú transakčné náklady s cieľom finančného zisku.

Aké ďalšie funkcie ponúka Bitbot používateľom na Slovensku?

Bitbot výrazne zlepšuje skúsenosti s obchodovaním pre každého obchodníka s kryptomenami na Slovensku prostredníctvom svojho dizajnu zameraného na používateľa a pokročilých funkcií. Vďaka až trom bezplatným peňaženkám ponúka platforma prístupné a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré zjednodušuje navigáciu na kryptomenových trhoch pre začiatočníkov aj skúsených obchodníkov.

Ďalšou brilantnou funkciou, ktorú Bitbot prináša, je jeho nástroj sniping, ktorý zisťuje podhodnotené drahokamy a pomocou umelej inteligencie poskytuje používateľom „alfu“ pri potenciálnych príležitostiach na nákup a predaj s optimálnou ziskovou maržou. Bitbot obsahuje aj funkciu kopírovania obchodov, ktorú môžu používatelia využiť na replikovanie obchodov špičkových obchodníkov, čo im umožňuje učiť sa a aplikovať stratégie od najlepších v odbore len pomocou niekoľkých kliknutí.

Vďaka programu odporúčaní spoločnosti Bitbot sú používatelia odmeňovaní doživotnou 15% províziou z obchodných poplatkov každého úspešného odporúčateľa. Okrem toho, že držitelia tokenov BITBOT získajú podiel na príjmoch z obchodných poplatkov platformy, získajú aj prístup k exkluzívnym airdropom.

Ako vysoko môže Bitbot vystúpiť v roku 2024?

Keďže je Bitbot prvým a jediným neúradným obchodným botom na Telegrame, je skutočným prvým hráčom v tomto odvetví. Bitbot spolupracuje s poskytovateľom zabezpečenia digitálnych aktív KnightSafe, aby priniesol úroveň zabezpečenia, aká na trhu ešte nebola, a umožňuje používateľom obchodovať bez toho, aby umožnili priamy prístup k svojim aktívam pred dokončením obchodov.

To dáva spoločnosti Bitbot obrovský potenciál dominovať na trhu a dosiahnuť parabolické zisky pre potenciálnych investorov počas jej vysoko oceňovaného ICO presale. Len si to predstavte: ak jeho kolegovia AI kryptografickí boti na Telegrame, ako napríklad Banana Gun a Unibot, môžu dosahovať dvoj- a trojciferné zisky – s ich hrozivými bezpečnostnými problémami len si predstavte, aký potenciál má obchodný bot na Telegrame so SKUTOČNÝM zabezpečením.

Bitbot ich, úprimne povedané, vyfúkne z vody svojím potenciálom získať významnú časť trhu v hodnote viac ako 600 miliónov $. To by mohlo znamenať 20- až 100-násobné zhodnotenie, keď v roku 2025 dosiahne ďalší vrchol býčej série.

Záverečné slovo o Bitbote

Keďže platforma zvyšuje svoj ICO presale, ktorý vstupuje do fázy 4, súčasná cena 0,0116 USD Bitbotu predstavuje ideálnu príležitosť na vstup do kryptomenového projektu s umelou inteligenciou, ktorý je na čele svojho odvetvia. Potenciálni investori, nenechávajte to na poslednú chvíľu s cenami tokenov, ktoré budú rásť v každej fáze ICO presale Bitbotu, bol najlepší čas na vstup včera.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií a zakúpiť tokeny BITBOT, navštívte oficiálnu webovú stránku.

Autor: Robinson

Tento príspevok bol vytvorený 7.3.2024 a aktualizovaný 12.3.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Robinson.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: