( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Toto je Tomáš. Je šéfredaktorom. Už jeho funkcia hovorí, že to je prísny človek. Vždy to s prísnosťou preženie. Tvári sa akoby nič, ale je to strašný podrazák. V škole sa neučí, je nezdvorilý, povedal by som až vyzývavo drzý. Je strašne škaredý, špinavý, zadymený a veľmi často z neho cítiť minimálne 112% lieh. Svojim vystupovaním poburuje dámy s kočíkmi na ulici. Nemá žiadny talent, nadanie. Nič nerobí, ale odmenu by chcel. Nič nevie vybaviť, stále zabúda, v jednom kuse klame a podvádza, len aby mal zo všetkého zisk. Samozrejme pre seba. Stále sa chváli, vždy je to na smiech. Bije malé deti a starcov na pieskovisku. Šliape po tráve a trhá vzácne byliny. Nemá vzťah ani k zvieratám. Trápi mladé jelene. Teraz už viete, akého máte šéfredaktora!

Toto je Robo. Chlapec. Aj on. Je to milé, skoro dvadsaťročné stvorenie. Má na krku 16 letokruhov. Je to jeden z najlepších žiakov na našej škole. Hádam ani nevie napísať previerku horšie ako na jednotku. A taký je aj v živote. Jednostaj mu domov chodia listy od ctiteliek a ctiteľov. Na všetky poctivo odpovedá. Veľmi krásne píše. So svojim krasopisom vyhral na základnej škole prvé miesto v celoslovenskom kole súťaže v krasopise. Všade ho sprevádzajú úspechy, šťastena sa mu nevyhýba. Vie logicky myslieť, čo sa prejavilo na olympiáde v logickom myslení. Na súťaž krásy bol navrhnutý drvivou väčšinou zúčastnených voličov. Pre NOA pracuje ako SALES MANAGER (šéf, ktorý sa predáva).

Tretím z davu je Kristián. Nikto stade o ňom nič nevie. Je celý taký tajomný, opradený záhadou. Odkiaľ prišiel? Čo tu hľadá? O čo mu ide? Aký je? Čo ho zaujíma? Ako vyzerá? Možno to ani on sám nevie. Toľko je mi známe, že je PRINT AND COPY MANAGER (tlačí a kopíruje všetko, čo mu príde pod ruky). A je náš!

Ak sa s niekým prvý raz stretneme, nemusíme mu hovoriť všetko, ale môžme mu o sebe aspoň čo-to povedať. My sme sa teraz s vami stretli prvý krát.

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.