( Noviny Obchodnej Akadémie,  6)

Tento časopis sa rodil za ťažkých okolností. Kto to nezažil, neuverí. Bola potrebná ľudská práca a spolupráca, práca strojov, mozgov i nôh.

Nohy, mozgy, práca a sčasti i stroje boli naše. Ale čia bola spolupráca?

Predovšetkým musíme poďakovať p. Ing. V. Jurgovej, ktorá doslova „nakopla celú mašinu“. Trpezlivá musela byť aj p. Ing. D. Gerendová a p. Mgr. R. Cisár, ktorých sme obťažovali aj celkom drobnými technickými problémami. P. Mgr. M. Polláková tomu dala príchuť ľubozvučnej slovenčiny, aby sme sa nedostali do rozporu s jazykovým zákonom.

Ďalej by sme chceli vyjadriť vďaku slečne predsedníčke študentskej rady Zuzane Szabóovej z 2.C, ktorá nás pohotovo a až do vyčerpania svojich síl informovala o akciách pre študentov.

Títo všetci pridali tehličku do už v úvodníku spomínanej stavby. Vďaka vám!

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Ekonomická poradňa

 1. Jozef Stankovic

  Kto prispel k vydaniu časopisu spomínaného v článku?

 2. Tomas Bako

  K vydaniu časopisu prispeli Ing. V. Jurgová, Ing. D. Gerendová, Mgr. R. Cisár, Mgr. M. Polláková, a študentská predsedníčka Zuzana Szabóová, ktorí boli kľúčoví v riešení technických problémov a informovaní o akciách pre študentov.

 3. Dawg

  Je správne, že taký malý tím ľudí nesie hlavnú zodpovednosť za vydanie časopisu?

 4. Julius Kuhajda

  Záleží na organizácii a rozsahu projektu. V malých alebo špecifických projektoch môže byť efektívne, keď malý tím zvláda rôzne úlohy, ak má potrebné zručnosti a zdroje.

 5. Erik Kurjak

  Podkopáva spoliehanie sa na malý tím rozvoj ďalších talentov v organizácii?

 6. Matej Hudak

  Spoliehanie sa na malý tím nemusí nutne podkopávať rozvoj talentov, ak je doplnené o mentorstvo a príležitosti pre ostatných členov organizácie zapojiť sa a rozvíjať svoje schopnosti.

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.