( Noviny Obchodnej Akadémie,  0)

Ak si prečítate prvé číslo tohtoročného NOA, istotne si všimnete niektoré zmeny. V prvom rade sa zmenil charakter niektorých materiálov. Stali sme sa však nielen kritickejšími, ale aj sebakritickejšími.

Nik z nás nemá kritiku mimoriadne rád. No napriek tomu veríme, že tí, ktorých sa týka, ju vezmú ako názor, na ktorého demokratické vyjadrenie má právo každý. Našou snahou nie je sledovať nedostatky iných, ale snažiť sa o ich nápravu.

Rubriky, ktoré ste si obľúbili v minulom roku, sme nechali takmer bez zmien. Tohto roku budeme opäť pokračovať v cudzojazyčných materiáloch. Segalovu LOVE STORY v angličtine však vystriedajú kratšie materiály, v angličtine, ale i nemčine.

Zavádzame rubriku Recesníček. V nej máte možnosť vyjadriť svoj názor (kritický i pochvalný) vtipným spôsobom. Prirodzene, rešpektujeme želanie autora na uverejnenie materiálu pod skratkou alebo pseudonymom. Premiérujeme aj rubriku vtipov, do ktorej čakáme aj vaše príspevky (nepolitické a vkusné). Viac priestoru budeme venovať dianiu na škole ako i aktuálnym ekonomickým problémom.

Vlani sa vášmu záujmu tešil nekonečný seriál Skúšky z lásky E. Š.. Nakoľko nejde o žiadnu jednoduchomáriovinu či izaurovinu, seriál sme úspešne zavŕšili a začíname nový. Ale o tom všetkom sa vlastne presvedčíte sami. Dobrú chuť, čitateľ! (red)

Zdroj: Noviny Obchodnej akadémie – NOA

Autor: Noviny Obchodnej Akadémie

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Noviny Obchodnej Akadémie.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.