( Diskredit,  0)

Ryba Rebeka prehovorí, len keď sa jedná o dôležitú vec. Požiadala ma o zverejnenie tohoto vyhlásenia k pomyselnej rybovražde: „Rybovražda na filmovom plátne nebolí! Režisér použil miesto rybacej krvi obyčajný vodeodolný kečup. Moje rybie kolegyne sú v poriadku a sú pripravené natočiť nové diely tejto skvelej rozmarnej komédie Posledné plavky. Čo mi je však najviac proti šupinám, je nekonečné týranie a vraždenie rýb pre potreby potravinárskeho či odevného priemyslu.

Preto dôrazne žiadam:

  • Obmedzte močenie do svetových oceánov!
  • Zastavte lov pstruhov na umelú mušku!
  • Podporte náš boj proti diskriminácii rýb!

Majte na pamäti: Aj ryby sú len ľudia! Keby sa Vám ale chcelo sa na to všetko podzrieť hneď teraz… veď viete, čo máte robiť… Film Posledné plavky.

Rybovražda – Poslední plavky

Ryba Rebeka promluví, jenom když jde o důležitou věc. Chtěla, abych zveřejnil toto prohlášení k pomyslné rybovraždě: „Rybovražda na filmovém plátně nebolí! Režizér použil místo rybí krve obyčejný voděodolný kečup. Moje rybí kolegyně jsou v pořádku a připravené natočit nové díly této skvělé rozmarné komedie Poslední plavky. Co mi je však nejvíc proti šupinám, je nekonečné týrání a vraždění ryb pro potřeby potravinářského či oděvného průmyslu.

Proto důrazně žádám:

  • Omezte močení do světových oceánů!
  • Zastavte lov pstruhů na umělou mušku!
  • Podpořte náš boj proti diskriminaci ryb!

Mějte na paměti: I ryby jsou jen lidé! Kdyby se Vám ale chtělo se na to všechno podívat teď hned… vždyť víte, co máte dělat… Film Poslední plavky.

Autor: Diskredit

Tento príspevok bol vytvorený 10.2.2015 a aktualizovaný 21.2.2019. Pozrite si ďalšie príspevky autora Diskredit.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.