(, Vrtulniky.sk ,  12)

Výcvik Leteckej záchrannej zdravotnej služby ATE v Poprade.
Výcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v PopradeVýcvik LZZS v Poprade

Autor fotografií: Jakub Lubellan

Autor: Vrtulniky.sk

Tento príspevok bol vytvorený 20.1.2008 a aktualizovaný 4.7.2020. Pozrite si ďalšie príspevky autora Vrtulniky.sk.

Už ste čítali?


Komentáre

 1. Dan

  Chodia záchranári aj na nejaké heli show alebo predvádzajú niekde svoje schopnosti na verejnosti?

 2. Jakub Lubellan

  Určite áno,na Slovensku je ich možné vidiet počas aerovíkendov(POPRAD) alebo leteckých akcii konaných na jednotlivých letiskách. V Česku sa pravidelne koná akcia s názvom „HELICOPTERSHOW“ kde sa predvádzajú letecký záchranári z rôznych krajín.

 3. Dan

  Ďakujem. A kedy bude najbližšia helicopter show?

 4. Jakub Lubellan

  HELICOPTERSHOW sa bude tento rok konať 23.Mája 2008 na letisku v PRAHE .Viac info na http://www.Airmed2008.org

 5. Dan

  Jakub, diky za info. Znie to velmi lakavo. Inak, mohol by byt na Vrtulniky.sk aj nejaky kalendar pripravovanych leteckych akcii. Je mozne nejaky kalendar niekde najst inde?

 6. admin

  Kalendár nájdete na http://aircraft.euweb.cz/kalendar.htm
  Vrtulniky.sk pripravujú aj slovenský kalendár leteckých akcií.

 7. admin

  Kalendár leteckých akcí na portáli Vrtuľníky.sk nájdete na adrese http://www.vrtulniky.sk/portal/kalendar-leteckych-akcii

 8. x

  Airmed se sice konat bude, ale jedná se o uzavřenou akci 🙁

 9. Kero

  Mozem sa na Airmed nejakym sposobom akreditovat ako novinar?

 10. Jakub Lubellan

  Pre Kero:
  Samotna prehliadka Airmed 2008 sa bude konať 23.5.2008 a má dve časti. Prva bude staticka na leteckej zakladny Praha-Kbely kde budu vystavene masiny ako: Airbus 319, Lear Jet 35A, Beechcraft C90, či Cessna 525. Druha sa bude konat v hradnom parku Průhonice kde budu predvadzat letecku zachranu stroje: Bell 427, Bell 206L4T, AS-355N, EC-135. Prakticky to nebude skutocna helicopter show ale VIP prehliadka pre VIP ludi z oblasti leteckej zachrany. Kedze sa to kona na otvorenom priestranstve myslim ze akreditovat sa nema velky vyznam.

Pridaj komentár