( Kusaj,  0)

HyroInvest

Investovanie do kryptomien nebolo nikdy jednoduchšie. Celý proces ich výberu, nákupu či prípadného predaja dnes uľahčujú praktické platformy, ktoré poskytujú profesionálnu podporu a prehľadnú webstránku. Jednou z takýchto platforiem je aj Hyro. Ako funguje, aké služby poskytuje a koľko si účtuje na poplatkoch?

HyroInvest je platforma určená na nakupovanie a držanie kryptomien, ktorá pôsobí v Slovenskej a Českej republike. Okrem možnosti nakupovania poskytuje aj dodatočné služby, ktoré pomáhajú investorom zhodnotiť ich majetok.

Prostredníctvom platformy si môžete zaobstarať rovno niekoľko kryptomien. Okrem tých najznámejších, ako napríklad Bitcoin alebo Ethereum, si môžete zvoliť aj tie menšie a menej známe ako Polkadot, Binance Coin alebo Ripple.

K ďalším službám, ktoré v ponuke spoločnosti Hyro nájdete, sa radí Hyro Earn Internest, ktorá sľubuje ročné zhodnotenie v hodnote až 10,2 %. Platforma taktiež informuje o dvoch ďalších službách, ktoré by mali byť v ponuke už čoskoro. Sú to kryptopôžičky a debetná karta Hyro Card, s ktorou môžete získať 2 % späť z každého nákupu.

Používanie platformy Hyro je jednoduché a rýchle. Webová stránka je prehľadná, čo celý proces uľahčuje. Kryptomeny môže vďaka tomu nakupovať aj osoba, ktorá s nimi nemá žiadne skúsenosti.

Nákup a ďalšia manipulácia s kryptomenami sa robí prostredníctvom prehľadnej webovej aplikácie, ktorá sa vám objaví po tom, ako sa na webstránke zaregistrujete. Finančné prostriedky si môžete na svoj investorský účet previesť veľmi jednoducho prostredníctvom SWIFT, SEPA alebo okamžitých platieb.

Po nákupe kryptomien ich môžete držať vo svojej krypto peňaženke priamo na platforme Hyro. O finančné prostriedky sa nemusíte báť, pretože Hyro ich uchováva v zabezpečenom offline úložisku, čím zaisťuje vysokú úroveň bezpečnosti.

Informácie o spoločnosti Hyro v kocke

Ponuka Hyro

Spoločnosť Hyro poskytuje v súčasnosti dve aktívne služby. Sú to:

 • Buy Crypto / Sell Crypto
 • Hyro Earn Interest

Okrem nich by mali byť v budúcnosti k dispozícii aj ďalšie dve služby, a to:

 • Kryptopôžičky
 • Debetná karta Hyro Card

Buy Crypto / Sell Crypto

Buy Crypto / Sell Crypto predstavuje základnú službu, ktorú umožňujú aj mnohé kryptoburzy. Môžete vďaka nej veľmi jednoducho nakupovať a predávať kryptomeny. Minimálny vklad pre túto službu je 50 eur. Vyskúšať si ju tak môžu aj začiatočníci, prípadne skúsení investori, ktorí chcú investovať len menší obnos peňazí.

Nakupovanie kryptomien prostredníctvom platformy Hyro je rýchle. Po zaregistrovaní si stačí previesť finančné prostriedky na svoj investorský účet. K dispozícii sú SEPA, SWIFT aj okamžité platby.

Výhodou služby je široká ponuka rôznych kryptomien a bonus vo forme 0,5 % cashbacku z každého nákupu.

Hyro Earn Interest

Hyro Earn Interest je služba, prostredníctvom ktorej dokážete zarábať na úroku z kryptomien. Platforma pritom informuje, že je možné získať zhodnotenie až 10,2 % ročne. Stačí si len zostaviť portfólio z jednej či viacerých kryptomien, ktoré budete po určitú dobu držať.

Služba Hyro Earn Interest je vhodná najmä pre tých, ktorí nemajú čas aktívne obchodovať s kryptomenami, no chceli by zaujímavo zhodnotiť svoj majetok.

Poplatky na Hyro

Poplatky sa líšia v závislosti od toho, akú službu platformy Hyro využívate:

 • Buy Crypto / Sell Crypto – výška poplatku je v hodnote 2 % z celkovej hodnoty transakcie. Ak teda kúpite napríklad Bitcoin v hodnote 100 eur, poplatok bude vo výške 2 eur.
 • Hyro Earn Interest – neplatíte žiadne poplatky. Všetky výbery sú zadarmo.
 • Crypto Loan – so službou, ktorá bude v ponuke platformy už čoskoro, sa spája viac poplatkov. Ide o:
  • poplatok za zjednanie pôžičky vo výške 1 % z celkovej hodnoty pôžičky,
  • úrok v rozmedzí od 9,95 % do 12,95 %,
  • poplatok za predčasné splatenie vo výške 2 %,
  • likvidačný poplatok vo výške 7 %.

Ako na platforme Hyro nakupovať kryptomeny?

Nakupovanie kryptomien prostredníctvom Hyro môžeme opísať v troch krokoch:

1. Registrácia

Na začiatok si musíte na platforme vytvoriť svoj osobný investorský účet. Po kliknutí na “Registrácia” v pravom hornom rohu webovej stránky sa vám objaví okno, do ktorého vyplníte e-mail, telefónne číslo a heslo. Následne kliknite na “Register”.

2. Overenie

Po odoslaní registrácie sa prihláste do svojho e-mailu a kliknite na potvrdzovací link, ktorý vám prišiel. Po jeho potvrdení sa môžete prihlásiť do svojho účtu.

V účte následne ešte potvrďte svoju identitu. Urobiť tak môžete naskenovaním občianskeho preukazu, cestovného pasu, vodičského preukazu alebo povolenia na pobyt.

3. Nákup kryptomien

Na svoj investorský účet si presuňte finančné prostriedky a začnite nakupovať kryptomeny, o ktoré máte záujem. Stačí si len zvoliť množstvo a následne potvrdiť transakciu.

Výhody platformy Hyro

Keď sa rozhodnete pre platformu HyroInvest, môžete sa tešiť na viacero výhod. K tým najväčším sa radia:

 • Vysoká bezpečnosť – vďaka tomu, že Hyro uchováva väčšinu digitálnych aktív v zabezpečenom offline úložisku, zvyšuje celkovú úroveň bezpečnosti pri investovaní. Nemusíte sa preto báť, že by ste o svoje kryptomeny prišli.
 • Profesionálna podpora 24/7 – Hyro poskytuje profesionálnu zákaznícku podporu v slovenskom a českom jazyku, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak by ste teda mali nejaké otázky, neváhajte sa na ňu obrátiť.
 • Široká ponuka – pri nákupe si môžete vyberať zo širokej ponuky rôznych, menších aj väčších kryptomien. Zvoliť si môžete Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Ripple, Binance Coin, Litecoin a veľa ďalších.
 • Jednoduchý proces investovania – webová stránka aj aplikácia, ktorá sa vám zobrazí po zaregistrovaní, sú jednoduché a prehľadné. Celý proces nákupu zvládnete v niekoľkých krokoch.
 • Viac služieb v ponuke – okrem nakupovania kryptomien môžete prostredníctvom Hyro zarábať na úroku z kryptomien. Platforma taktiež informuje o tom, že v krátkom čase budú môcť používatelia využívať aj kryptopôžičky a debetnú kartu Hyro Card s cashbackom v hodnote 2 %.
 • Výbery v rámci Hyro Earn Interest sú bez poplatku – všetky výbery, ktoré urobíte v rámci Hyro Earn Interest sú bez akéhokoľvek poplatku. Nemusíte sa tak báť výdavkov navyše.
 • Nízky minimálny vklad – investorom sa dnes môže stať úplne každý. Pri nakupovaní kryptomien je minimálny vklad len vo výške 50 eur. Pri službe Earn Interest je minimálny vklad 100 eur.

Nevýhody platformy Hyro

Platforma má okrem výhod aj zopár mínusov. K nim sa radia:

 • Chýba mobilná aplikácia – každému investorovi, ktorý by chcel investovať napríklad na cestách alebo v čase, keď nie je pri počítači, bude musieť stačiť len responzívna webová stránka.
 • Hyro aplikácia je v angličtine – pre investorov, ktorí nevedia anglicky, môže byť menším mínusom aplikácia v anglickom jazyku.

Skúsenosti s Hyro

Recenzie používateľov na webovej stránke TrustPilot.com potvrdzujú, že ide o spoločnosť, ktorá má v oblasti investovania a kryptomien veľa skúseností. Najväčším plusom je jednoduchý proces investovania, profesionálna zákaznícka podpora, prehľadná webová aplikácia a praktické služby.

Zhrnutie a výsledné hodnotenie Hyro

Platforma Hyro je ideálnym riešením pre každého, kto chce ľahko a rýchlo nakupovať, predávať a investovať do kryptomien. Slovenská podpora, viacero služieb a prehľadná webová stránka sú len zlomkom toho, čo pri jej využívaní získate. Ak teda hľadáte jednoduchú cestu, ako zhodnotiť svoj majetok, Hyro môže byť pre vás ideálnym riešením.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 17.3.2023 a aktualizovaný 14.3.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: