(Vrtulniky.sk,  1)

Fotogaléria Vrtuľníky na diaľkové ovládanie – EuroEkonóm.sk

Pozri si fotky vo fotogalérii Vrtuľníky na diaľkové ovládanie – EuroEkonóm.sk.

Máš fotky, ktoré v tejto fotogalérii chýbajú a chceš sa o ne podeliť? Pošli nám ich na admin@euroekonom.sk. Posielaj iba fotky, ku ktorým máš autorské práva.

Vrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanieVrtuľníky na diaľkové ovládanie

Už ste čítali?


Komentáre

  1. Anonym

    Dobry den chcela by som sa vas opytat ktory vrtulnik by bol pre mojho priatela lepsi… ma to byt darcek k vianociam a potrebujem poradit nakolko mate s tym uz skusenosti … tie vrtulniky su :
    Reflecta Helicopter HeliOne
    copter v-max hypersonic 6020
    dakujem vam za odpoved

Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.