(, EuroEkonóm.sk ,  0)

Hľadáte podnájom alebo prenájom bytu v Čechách?

Využite bezplatné služby portálu www.nemovitosti-inzerce.cz. Vyplňte formulár na stránke Vložit inzerát s poptávkou (požiadavkou) a prenajímatelia sa Vám ozvú sami.

Ubytovanie pre študentov i absolventov

Inzerát s požiadavkou na bývanie v Českej republike (byty alebo domy: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem, Pardubice…) si môžu zadarmo do stránok www.nemovitosti-inzerce.cz vložiť všetci záujemcovia o bývanie v Čechách – od študentov a absolventov, až po bežných občanov, ktorí chcú do Českej republiky vycestovať na dlhšie obdobie za turistikou alebo za prácou.

Bezplatná inzercia nehnuteľností

Okrem podnájmov a prenájmov môžete na portáli www.nemovitosti-inzerce.cz inzerovať aj nákup, predaj a prenájom nehnuteľností v Českej republike a na Slovensku. Inzeráty s nehnuteľnosťami môžete bezplatne pridávať sami. Vyplňte formulár na stránke Vložit inzerát s poptávkou nemovitosti (požiadavkou nehnuteľnosti) alebo Vložit inzerát s nabídkou nemovitosti (ponukou nehnuteľnosti) a záujemcovia sa Vám ozvú sami.

Bezplatná soukromá realitní inzerce nabízí nemovitosti na prodej bez realitní kanceláře. Inzerce je určena k obchodování pro přímé zájemce a vlastníky nemovitostí. Soukromá inzerce realit je zde zdarma. Inzerce realitních kanceláří a makléřů je zde zakázána! Vložte bezplatný inzerát s nabídkou, nebo inzerát s poptávkou, nebo si vyberte z aktuální nabídky nemovitostí bez realitní kanceláře na stránce www.nemovitosti-inzerce.cz.

Autor: EuroEkonóm.sk

Tento príspevok bol vytvorený 20.2.2011 a aktualizovaný 14.12.2012. Pozrite si ďalšie príspevky autora EuroEkonóm.sk.

Už ste čítali?


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.