( Kusaj,  0)

Má predpoveď ceny Solana a stav kryptomien vplyv na Metacade (MCADE) a ďalšie kryptomeny?

Je zrejmé, že pre Solana to bolo napriek jeho kryptostatusu dosť mizerných 12 mesiacov, kedy sa cena prepadla o viac ako 90 % od historického maxima, ktoré zažil na vrchole býčieho obdobia v roku 2021. Napriek svojim ťažkostiam zaznamenal zavedený protokol 1.fázy nedávny nárast svojej ceny. Tých, ktorí majú za úlohu zostavovať predpoveď ceny Solana zaujíma, či to môže signalizovať priaznivejšie časy.

Mnohí analytici pripisujú rast ceny aktivite veľrýb na sieti, mnohí v tomto priestore sa tiež pýtajú, či by nedávna aktivita na Solana mohla mať vplyv na celý zvyšok kryptomien – vrátane neuveriteľného presale od Metacade, ktorá vďaka svojmu obrovskému potenciálu berie kryptosféru útokom.

Čo je Solana?

Solana je vysoko výkonný protokol 1. vrstvy, ktorý bol spustený v roku 2018. Je navrhnutý tak, aby vyriešil problémy so škálovateľnosťou a rýchlosťou, ktoré trápia ostatné blockchain siete, a jeho technológia dosahuje rýchlosť spracovania transakcií až 65 000 transakcií za sekundu (TPS), čo z neho robí jednu z najrýchlejších blockchain platforiem.

Solana využíva jedinečný mechanizmus konsenzu nazvaný Proof of History (PoH), ktorý pomáha skrátiť dobu potrebnú na potvrdenie transakcií v sieti. PoH sú kryptografické hodiny, ktoré poskytujú overiteľný záznam poradia a času udalostí v blockchain, a vďaka použitiu PoH je Solana schopný dosiahnuť takmer okamžitú konečnosť transakcií, čo znamená, že používatelia môžu veriť, že ich transakcie boli potvrdené a nemôžu byť zrušené.

Solana bol bohužiaľ poznačený dlhšími výpadkami, ktoré vyžadovali technický zásah vývojového tímu, čo sa nedá porovnávať s takmer konštantnou prevádzkyschopnosťou iných protokolov prvej vrstvy, ako je Ethereum.

Predpoveď ceny Solana: kam sa Solana môže dostať v roku 2023?

Aj keď mal Solana určité technické problémy, vďaka nízkym nákladom a vysokej transakčnej priepustnosti siete si udržal silnú komunitu vývojárov, čo sa musí odraziť v predikcii ceny Solana. To znamená, že ak by Solana dokázal preukázať svoju spoľahlivosť, mohol by zaznamenať veľký nárast objemu transakcií, ak bude mať jeden alebo dva silné projekty, ktoré budú schopné zabezpečiť vysoké transakčné zaťaženie.

To znamená, že zatiaľ čo súčasná cena SOL sa pohybuje okolo 21 $, držitelia budú dúfať, že rok 2023 by mohol priniesť cenu 30-35 $ v dôsledku pozitívnejšieho sentimentu voči projektu. Rast ceny na 40 $ by bol vnímaný ako obrovská výhra pre projekt, pri ktorom sa mnohí obávali, že by mohol naďalej klesať.

Čo je Metacade?

Metacade vyvoláva v investičnom svete veľký rozruch v dôsledku presvedčivého a podrobného whitepaper vydaného tímom Metacade. Ten načrtol ambiciózne plány na umiestnenie ekosystému Metacade v srdci hnutia GameFi tým, že vybuduje najväčšiu existujúcu herňu typu Play2Earn (zarábanie hraním).

Metacade je vybavený širokým systémom odmien, ktorý zaisťuje, že je postarané o hráčov všetkých rôznych typov, a maximalizuje tak dosah Metacade. Popri tom, že projekt odmeňuje hranie od príležitostného až po vážne súťaživé, ide ešte ďalej tým, že odmeňuje aktivity, ktoré posúvajú celkový užívateľský zážitok dopredu. To znamená, že používatelia môžu získavať odmeny za plnenie úloh, ako je zdieľanie alfaverzií a písanie herných recenzií.

S takým veľkým potenciálom je ľahké pochopiť, prečo presale zaznamenal takú výbušnú akciu, kedy sa za prostých 18 týždňov vybralo neuveriteľných 14.2m $, pretože bystrí investori sa ponáhľajú, aby získali svoje tokeny MCADE za najnižšie ceny dostupné v presale.

Ako MCADE funguje?

Úžitkový token MCADE hrá kľúčovú úlohu vo fungovaní ekosystému Metacade tým, že umožňuje nielen mechanizmy odmien, ale aj v úlohe meny ekosystému.

Držanie MCADE je ďalej motivované prostredníctvom možností staking, ktoré držiteľom umožňujú získať pasívny príjem počas držania, a tieto odmeny sú dokonca vyplácané v stablecoinoch, aby nedošlo k rozdrveniu fixnej ​​ponuky iba 2 miliárd MCADE.

Ako vysoko by mohol MCADE dosiahnuť v roku 2023?

Na rozdiel od predpovede ceny Solana sa pri tak neuveriteľnej presale akcii mnohí analytici pýtajú, ako vysoko môže MCADE dosiahnuť v roku 2023, keď vezmeme do úvahy prvé technické verzie, ktoré budú v prevádzke, spolu s obrovským vzrušením naprieč kryptografickým priemyslom, pretože povedomie o projekte rastie.

S rastúcim počtom užívateľov je takmer isté, že projekt zaznamená tlak na nákup tokenu MCADE, a tak by to mohlo ľahko vyústiť do toho, že MCADE prelomí bariéru 1 $ už v tomto roku.

SOL vs. MCADE: ktorá investícia je lepšia?

Niet pochýb o tom, že hoci je Solana starší a veľmi známy naprieč kryptomenami, tieto faktory hovoria v jeho neprospech ako investícia aj napriek jeho kryptostatusu, ako môžeme vidieť na predikcii ceny Solana. Vďaka ohromujúcemu potenciálu v odvetví kryptomien, ktorému sa predpovedá dramatický rast, sa Metacade javí ako vzácna príležitosť pre chytrých investorov uzamknúť astronomické zisky.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Autor: Kusaj

Tento príspevok bol vytvorený 28.3.2023 a aktualizovaný 4.5.2024. Pozrite si ďalšie príspevky autora Kusaj.


Pridaj komentár

Komentár sa zobrazí až po schválení.

Štítky: